דיני נזיקין - תביעות ביטוח

 
קיפרמן יפתח - משרד עורכי דין עוסק בדיני נזיקין ומייצג לקוחות בתביעות נזיקין ותביעות ביטוח. הייצוג מתבצע מול כל הערכאות המשפטיות הרלוונטיות ומול כל סוגי הגופים, לרבות חברות הביטוח, הוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי וכיוצא באלה.

לבעל המשרד, עו"ד יפתח קיפרמן, ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום. לאורך השנים ייצג נאמנה מספר רב של נפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה לצד נפגעי גזזת, פוליו ועוד. מכיוון שתביעות הנזיקין והביטוח מורכבות מאוד, עוה"ד קיפרמן פועל בנחישות ובמסירות בכל שלב ושלב – עד להשגת המטרה.

 

הגשת תביעות נזיקין במגוון רחב של מקרים:

 
 
ביטוחי ילדים – פגיעות תלמידים
 
 
 

ביטוחי ילדים – פגיעות תלמידים

 
ילדים במסגרת חינוכיות מבוטחים מעצם היותם תלמידים, וכל מקרה של פגיעה, גם מחוץ לכותלי בית הספר, נופל תחת הקטגוריה של "פגיעות תלמידים". למשרד התמחות בהגשת תביעות נגד מבטחי בתי ספר במסגרת ביטוח תאונות אישיות, וכן בתביעות נגד ביטוח של בתי הספר בתביעות נזיקין.
 
 
 
 
 
תאונות דרכים
 
 
 

תאונות דרכים

 
המשרד מלווה נפגעי תאונות דרכים ומטפל עבורם בכל הקשור לתביעת הנזיקין. במסגרת העבודה המשפטית, בוחן צוות המשרד את פרטי המקרה לעומק, כדי לוודא שאכן מדובר בתאונת דרכים ולהעריך בהתאם את סיכויי ההצלחה בתיק. הלקוח מצדו מקבל הכוונה מלאה והנחיות כיצד לפעול בכל שלב.

למשרד התמחות מיוחדת במקרים בהם תאונת הדרכים נחשבת כתאונת עבודה, מה שמחייב ייצוג בוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי. בנוסף לכך, מטפל המשרד בתביעות ללא מבטח (קרנית).
 
 
 
 
 
תאונות עבודה
 
 
 

תאונות עבודה

 
משרד עורכי הדין קיפרמן יפתח מטפל בתאונות עבודה בכל תחום, כולל ליווי וייצוג מלא של הנפגעים עצמם לכל אורך ההליך. כחלק מהשירות המשפטי, מקבלים הנפגעים הכנה יסודית לפני הופעתם בוועדות רפואיות, ואף זוכים לייצוג של עורך דין בוועדות. המטרה לרוב היא השגת אחוזי נכות בדרגה הוגנת ומספקת עבור נפגעי התאונות.

למשרד התמחות מיוחדת בתאונות עבודה שהן גם תאונות דרכים.
 
 
 
 
 
גזזת
 
 
 

גזזת (מחלת עור)

 
למשרד פונים נפגעי גזזת הזקוקים לייעוץ משפטי ולליווי צמוד בהגשה ובניהול של תביעת הביטוח. בין היתר, צוות המשרד מגיש עבור הלקוחות תביעות להכרת נכות, וכן ערעורים לבתי משפט על דחיית תביעה או נכות. המענה כולל ייצוג והופעה בוועדות הרפואיות וטיפול נחוש ומקצועי במקרים של החמרת המצב.
 
 
 
 
 
פוליו
 
 
 

פוליו (שיתוק ילדים)

 
נפגעי החלת הפוליו פונים למשרד, כדי לקבל ייעוץ וליווי בהגשת תביעה – וזאת בהתאם לחוק הפוליו החדש. השירות שמקבלים נפגעי המחלה כולל הכנה אישית ויסודית לפני הגעה לוועדות רפואיות, וכן ייצוג בבתי המשפט במקרים של דחיית התביעה.
 
 
 
 
 
ביטוח
 
 
 

ביטוח

 
הגשת תביעות נגד חברות הביטוח היא חלק בלתי נפרד מעבודת המשרד. התביעות עוסקות בביטוחים אישיים או בביטוחי אובדן כושר עבודה, כשהמטרה היא למצות עד תום את זכויות התובעים ולהשיג עבורם את הפיצויים המקסימליים.
 
 
 
 
לתיאום פגישת ייעוץ ראשונה ללא תשלום חייגו 052-9709882.
המשרד ממוקם במגדל הנביאים (קומה 8) שבחיפה, ומציע חניה מוסדרת בבניין.